Mgr. Simona Hinkelmannová, advokátka

Absolvovala jsem Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a v oboru poskytování právních služeb působím již od roku 2010. Mám rozsáhlé profesní zkušenosti z předních advokátních kanceláří a mezi hlavní oblasti, kterým se věnuji, patří obhajoba v trestním řízení, přestupkové a ústavní právo

Při poskytování právních služeb vycházím z bezpodmínečně perfektní znalosti platného práva a aktuální judikatury. Tomu, co dělám, rozumím, a mohu Vám tak garantovat profesionalitu, spolehlivost, otevřenost, vstřícnost a absolutní mlčenlivost. Vztah mezi advokátem a klientem považuji za zásadní. Mojí prioritou je, abych byla pro klienty důvěryhodným a spolehlivým partnerem, který jim pomůže vyřešit jejich problém rychle a k maximální spokojenosti. Zároveň dbám na osobní přístup ke každému z mých klientů.

Pro zajištění komplexních právních služeb nabízím ve své advokátní kanceláři zajištění servisu v podobě ověřování podpisů a úschov peněžních prostředků. Rovněž spolupracuji s daňovými poradci, exekutory, IT specialisty a znalci.

Mgr. Simona Hinkelmannová, advokátka