SLUŽBY

Jedním z trendů advokátního trhu je vysoká specializace, neboť v případě vykonávání generální praxe nemá advokát čas do hloubky sledovat judikaturu, praxi a legislativní vývoj ve všech oblastech práva.

Advokátní kancelář Mgr. Simony Hinkelmannové je vysoce specializovaná advokátní kancelář, která nabízí odborné a kvalitní služby ve čtyřech právních oblastech. Pro klienty zajišťuje i další související služby. 

PRÁVNÍ SLUŽBY

Právní služby poskytujeme v oblastech trestního, občanského, ústavního a cizineckého práva. Poskytováním právních služeb se zejména rozumí odborné konzultace, rozbory právních vztahů, sepisy smluv, sepisy žalobních návrhů a jiných podání, zastupování před soudy a správními úřady, obhajoba v trestním řízení.

Ve spolupráci s partnerskými advokátními kancelářemi poskytujeme právní služby rovněž v oblasti směnečného práva (vše, co se týká směnek), v oblasti převodu nemovitostí a v oblasti rodinného práva (včetně vypořádání společného jmění manželů). 

OBHAJOBA V TRESTNÍM ŘÍZENÍ

OBHAJOBA V TRESTNÍM  ŘÍZENÍ

Zastoupení poškozeného v trestním řízení

POŠKOZENÝ V TRESTNÍM ŘÍZENÍ

Trestní oznámení

TRESTNÍ OZNÁMENÍ

SMLOUVY

SMLOUVY

Nemovitosti

NEMOVITOSTI

Soudní spory

SOUDNÍ SPORY

Občanské právo

OBČANSKÉ PRÁVO

Ústavní právo

ÚSTAVNÍ PRÁVO, LIDSKÁ PRÁVA A SVOBODY

Cizinecké a azylové právo

CIZINECKÉ A AZYLOVÉ PRÁVO

DALŠÍ SLUŽBY

Pro zajištění komplexních právních služeb nabízím ve své advokátní kanceláři zajištění servisu v podobě ověřování podpisů a úschov peněžních prostředků.

Advokátní úschova

ÚSCHOVY

Ověřování podpisů

OVĚŘOVÁNÍ PODPISŮ

Pro detailní informace k jednotlivé službě klikněte na čtvereček.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku